Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Adolf Lleshaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Adolf Lleshaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Muzika është e trashëguar në familjen e tij, ku edhe gjyshi i bie çiftelisë. Adolfi ka marrë pjesë në disa aktivitete dhe gjithashtu këndon në shkollë dhe në Pallatin e Kulturës së qytetit. Këngëtarët e tij të preferuar janë Rona Nishliu dhe Jessie J. Muzika nuk është pasioni i tij i vetëm, atij i pëlqen të bëhet psikolog, pasi kërkon të eksplorojë fenomene të ndryshme. Aktrimi është një tjetër profesion në listën e tij. Zhanri i preferuar i tij ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Genti Lleshi

Rajan Kukaleshi

Denis Prendi

Shpëtim Terolli

Venis Agaj

Ylli Gexha

Renato Sakica

Arion Gashi

Uran Ismaili

Drion Shaqiri

Tags: Adolf Lleshaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet