Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adolf Lleshaj
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Adolf Lleshaj është këngëtar. Muzika është e trashëguar në familjen e tij, ku edhe gjyshi i bie çiftelisë. Adolfi ka marrë pjesë në disa aktivitete dhe gjithashtu këndon në shkollë dhe në Pallatin e Kulturës së qytetit. Këngëtarët e tij të preferuar janë Rona Nishliu dhe Jessie J. Muzika nuk është pasioni i tij i vetëm, atij i pëlqen të bëhet psikolog, pasi kërkon të eksplorojë fenomene të ndryshme. Aktrimi është një tjetër profesion në listën e tij. Zhanri i preferuar i tij është horrori.

Në vitin 2018, Adolf Lleshaj merr pjesë në Voice Kids Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet