Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Vlora Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

07/09/2008

2008-09-07T17:19:58+00:00Ka shume kohe qe je larguar,
Nuk e di se ku ke shkuar
Si i çmendur t'kam kerkuar
Neper shi.

Dite nate te sjell ne mënd,
Perseris une emrin Tend
Ikja jote me mungon
O Zot sa me mundon

Ref: (4x)
Vlora ime, emrin kurre nuk ta kam haruar,
Vlora ime ti je plage e pasheruar,
Zemra ime, kendoj dhe qaj per Ty,
Askush tjeter s'te ka dashur sikur une.


Ky tekst u dërgua nga besi
Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet