Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Zot Denoje Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Jane shume dite qe i numeroj ne jete
por dita e sotme paprit me gjet
e ne kalendar çdo vit qe do te vij
diten e sotme une do ta fshi.

sot te pash me ate para syve te mi
puthjet ja falje ne buze e sy
jam zemeru thash se do te plas
sa deshta me ze te bertas.

rref
zot denoje ti une nuk mundem jo
e di se me genjen por prap une i besoj
zot denoje ti une nuk mundem jo
ndoshta jam i çmendur qe e dashuroj...Nuk kemi video për këtë këngë.
Adrian Gaxha - Zot Denoje Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zot Denoje Ti".
3. Video është e këngës "Zot Denoje Ti", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 0