Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adrian Gaxha - Ti M'provokon Mua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti M'provokon Mua".
3. Video është e këngës "Ti M'provokon Mua", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adrian Gaxha - Ti M'provokon Mua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Hitet"

Këngë e albumit:

"Thuaj Mamit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00koha shkon un i njejti me vetmin vetem drit dhe lodhje ter mundimet ooo koha shkon ti as pak nuk po ndryshon kujt ti them sa dhembje kan kujtimet. Ti po luun me muuuu m`ke hyp n`tizu kejt qka pata ne jet un ty ti kam dhuruu tash emrin tënd un e theras nganajher me vjen dhe te bertas. Ti ti m`provon mua me forat e tua t`zajtusheme dhe iretnike magnetike ti ti m`provon mua me foret e tua fore fore qe te shkojn per dore uouu e di se ti don tjeter njeri te kam pritur dot kendoj per ty...

reff :

Koha shkon un i njejti me vetmin vetem drit dhe lodhje ter mundimet ooo koha shkon ti as pak nuk po ndryshon kujt ti them sa dhembje kan kujtimet. Ti po luun me muuuu m`ke hyp n`tizu kejt qka pata ne jet un ty ti kam dhuruu tash emrin tënd un e theras nganajher me vjen dhe te bertaas. Ti ti m`provon mua me foret e tua t`zajtusheme dhe iretnike magnetike ti ti m`provon mua me foret e tua fore fore qe te shkojn per dore uouu e di se ti don tjeter njeri te kam pritur dot kendoj per ty...


Ky tekst u dërgua nga Xhejjlan Gafuri
Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet