Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Cmendur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  19Qmenduri
Mbramja ka filluar
Ne diskotet
Nje qik shum e lazdruar
Po vallzove e sa bukur po luan
Ajo dridhet e zemra vuan
Dj me pelqen muzika
Atmosfer ma ben ajo qika
Rriten shum po dridhen malet

REF: Cmendur dua te afrohem
me ty sonte te argetohem
dridhu e mos u ndal
po me kall ti ti shum po me kall (2x)

something english...

REF: Cmendur dua te afrohem
me ty sonte te argetohem
dridhu e mos u ndal
po me kall ti ti shum po me kall (4x)


Ky tekst u dërgua nga Fjolla   lavdimiiAdrian Gaxha
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Adrian Gaxha - Cmendur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cmendur".
3. Video është e këngës "Cmendur", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 0