Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adrian Gaxha - Ljubov E..

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ljubov E..".
3. Video është e këngës "Ljubov E..", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adrian Gaxha - Ljubov E..  (Feat. Esma Redzepova)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"300 Godini"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00За себе откога знам,
љубам, а живеам сам.
Ќе ми го покажеш ли мојот пат,
ѕвездо, ти најсветла?
Верувај ми најмило,
следи го ти срцето
ќе ти го осветлам патот твој,
патот што бил еднаш мој
(припев)
Љубов и љубов е сѐ,
сила на целиот свет
љубов и љубов е сѐ,
за тебе и за мене.
Љубов и љубов е сѐ,
сила на целиот свет,
во твоите очи сум, знај,
и ќе те следам до крај.
Отсекогаш сонував,
и добив што посакав.
Тој што не сонува не постои
мора да сонуваш ти
Ти што ми осветли пат
ѕвездо, благодарам.
Светот на дланка го имаш ти,
мило, верувај ми
(припев)
Љубов и љубов е сѐ,
сила на целиот свет
љубов и љубов е сѐ,
за тебе и за мене.
Љубов и љубов е сѐ,
сила на целиот свет,
во твоите очи сум, знај,
и ќе те следам до крај.

-----------

Za sebe otkoga znam,
ljubam, a živeam sam.
Kje mi go pokažeš li mojot pat,
dzvezdo, ti najsvetla?
Veruvaj mi najmilo,
sledi go ti srceto
kje ti go osvetlam patot tvoj,
patot što bil ednaš moj
(pripev)
Ljubov i ljubov e sè,
sila na celiot svet
ljubov i ljubov e sè,
za tebe i za mene.
Ljubov i ljubov e sè,
sila na celiot svet,
vo tvoite oči sum, znaj,
i kje te sledam do kraj.
Otsekogaš sonuvav,
i dobiv što posakav.
Toj što ne sonuva ne postoi
mora da sonuvaš ti
Ti što mi osvetli pat
dzvezdo, blagodaram.
Svetot na dlanka go imaš ti,
milo, veruvaj mi
(pripev)
Ljubov i ljubov e sè,
sila na celiot svet
ljubov i ljubov e sè,
za tebe i za mene.
Ljubov i ljubov e sè,
sila na celiot svet,
vo tvoite oči sum, znaj,
i kje te sledam do kraj.


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet