Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupa Izveduvaci - Роза Cина (Roza Sina) (Feat. Adrian Gaxha)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2Останаа само надежите голи
раната што клука, срцето што боли
останаа дните осамени празни
бескрајните ноќи неспокојни мразни.

Во срцето носев една роза сина
но помина некој и розата ја скина.

И некаде сега во ноќта што се пласти
тој ја капе розата во море од страсти
а јас беден скитам, без насмев, без плам
без љубов, без среќа, заборавен сам.

Во срцето носев една роза сина
но помина некој и розата ја скина.
Featuring: Adrian Gaxha
Publikimi: 21/01/2009


Grupa Izveduvaci - Роза Cина (Roza Sina)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Роза Cина (Roza Sina)".
3. Video është e këngës "Роза Cина (Roza Sina)", por nuk këndohet nga Grupa Izveduvaci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 0