A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adrian Llanaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
Adrian Llanaj is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

» Add A Poem »Related Artists:

Met Sadiku (Poet)

Josif Gegprifti

Kasam Shaqirvela

Imarton Osmani

Shaban S Shabani

Orhan Dauti

Albert Bikaj

Benjamin Krasniqi

Endri Nazarko

Kristjan Dukaj


Tags: Adrian Llanaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019