Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adriana Ceka - U Rrita Me Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Rrita Me Ty".
3. Video është e këngës "U Rrita Me Ty", por nuk këndohet nga Adriana Ceka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adriana Ceka - U Rrita Me Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/06/2012

2012-06-13T17:22:08+00:00Buzë detit ja ku eci unë tani
Ti det kaltëron
Aq sa ndahet bregu ndahem unë nga ti
Dhe sot dhe gjithmonë.

Aq sa je i gjërë unë kam dashurinë
I lumtur sot jam
Nëse ndonjë dallgë gjen në sytë e mi
Prej teje e kam.

Një pulëbardhë dashurie
Tek unë përherë do të gjesh
Ta kam ngritur folenë
Në zemër o det.

Unë me detin u rrita,
Si në qytetin ku linda
Ndaj kudo që të shkoj
Ty det s'të harroj.

Unë ty s'të harroj,
Me mall do t'kujtoj
Gjithmonë.


Ky tekst u dërgua nga Motaro
Më Shumë Këngë Nga Adriana Ceka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet