Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Adriana Hisker

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Norvegji 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Adriana Hisker është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Stili i muzikes qe ajo ben quhet “trap”, pjese e new school hip hopit. Adriana apo me emrin e artit Adri, eshte nje prej artisteve me te reja, edhe e para femer qe ben trap. Reperja per momentin jeton ne Norvegji, por ka lindur dhe eshte rritur ne Gjermani. Adriana eshte e Ferizajit. Ne shtator 2017, Adriana Hisker filloi te postonte freestyles e disa video tjera ne Instagram. Ne vitin 2018, publikoi projektet e para "Nike x Heelz" dhe "Cok...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare777 (2018)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Marigonna

Verona Berisha

Enxhi Vorpsi

Donika Maqaj

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Zana Murseli

Dorina

Jela

Jona


Tags: Adriana Hisker, Adri

Adriana Hisker në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet