Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Adriano Ismailaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Adriano Ismailaj është një shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Met Sadiku (Poet)

Gert Vlashi

Kasam Shaqirvela

Imarton Osmani

Shaban S Shabani

Orhan Dauti

Albert Bikaj

Benjamin Krasniqi

Endri Nazarko

Kristjan Dukaj

Tags: Adriano Ismailaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet