Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriano - Darling Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  84

Darling darling (yeah) a po ndodh me ne
s'mund ta nali ,I'm gonna abuse your body and your mind
Darling darling (yeah) ti zemren po don me m'fal,
Darlin Darling I'm gonna love you like it's our last time

Pre Chorus

I ve been fallin down x2
vetem fjale s'du me m'thon
And you been fallin down when i was not around
dhe tani nuk du me t'lon

Vet nuk du me t'lon x2
and i'll be alright x2
vet nuk du me t'lon x2j
dhe vetem kjo mjafton

Drop

Bridge

Nese do te jesh me mu me ler te ndjej
Sepse me kon vetem naten e urrej

Nese do te jesh me mu me ler te ndjej
Nese don me kon me mu we'll find the way
Sepse me kon vetem naten e urrej

Pre Chorus

I ve been fallin down x2
vetem fjale s'du me m'thon
And you been fallin down when i was not around
dhe tani nuk du me t'lon

Vet nuk du me t'lon x2
and i'll be alright x2
vet nuk du me t'lon x2j
dhe vetem kjo mjafton

DropPublikimi: 01/10/2017
Festivali: Kënga Magjike 2017


Më Shumë Këngë Nga Adriano Rama:


Komente 0


Adriano - Darling
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Darling".
3. Video është e këngës "Darling", por nuk këndohet nga Adriano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.