Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriatik Bibe
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
Nuk ka akoma asnjë votë

Adriatik Bibe është këngëtar. Më datë 14 Gusht 2017, Adriatik Bibe publikon videoklipin "Ikin Vitet Ne Kurbet".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist