A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adrijana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Adrijana është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Ajo është me origjinë nga Maqedonia, por qe jeton ne Suedi. Më datë 22 Shtator 2015, Adrijana publikon videoklipin "Mammas Opel". Ajo ishte në mesin e 28 artistëve që merrnin pjesë e gjysmëfinaleve në Melodifestivalen – Festivalin në Suedi prej ku doli edhe fituesi që përfaqëson Suedinë në Eurovizion. Adrijana ishte njëra nga pjesëmarrëset në këtë garë. Ajo jeton në Rottne të Suedisë dhe debuton në këtë festival. Adrijana këndoi në gjysmëfi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Loredana

Sarah Malaj

Eliona Qira

Ana Golja

Mimoza Mazreku

Blerta Pepa

Melissa Magnanelli

Sijeta Hoti

Sidorela Kelmendi

Blerina Shera


Tags: Adrijana, Adrijana Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019