Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aerosmith - Remember Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Well, if you wanna rock
I got to be your rockin' horse
And if you wanna roll
Lord, I could blow you right out the door
Yes I could
We'll shake the world
When it's time to crash
But when I get home tonight
Lord, I guess I got to shake myself
A-look a-here

You need some lovin'
You must have the blues
You f*cked your mind baby
Now that's a good thing to do

Now do the shake
The Rattlesnake Shake
Now do the, do the shake
Yeah, chuck away 'em blues

You need some lovin'
You must have the blues
You f*cked your mind, baby
That's a good thing to do

Do the shake
The Rattlesnake Shake
(Repeat)

Chuck away...Nuk kemi video për këtë këngë.


Aerosmith
Publikimi: 01/01/2007


Aerosmith - Remember
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Remember".
3. Video është e këngës "Remember", por nuk këndohet nga Aerosmith.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aerosmith:


Komente 0