Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afërdita Dreshaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  594
 • Vendlindja:
 • New York 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Afërdita Dreshaj është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Aferdita është shqiptare nga Mali i Zi, po aktualisht ndodhet ne Michigan te Amerikes, ku po korr një sukses ne fushën e modës, mori pjesë dhe ne Miss Shqipëria 2007 e cila doli e dyta,është 22 vjeçe, e gjatë 1.82, 56 kg. Ajo eshte nje nga modelet me te suksesshme Shqiptare dhe suksesi saj po arrin te jete me i madh dita dites. Ajo ka kontrata me firmat me ne ze te modes dhe foto e saja jane vene ne vendi si Italia, Gjermani, Greqi etj. Aferditaa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-E dashura e

Shpat Kasapit

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Komente

43 🔥Just Kiss Me (2010)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bebe Rexha

Adelina Emini

Zanfina

Nora Istrefi

Adelina Berisha

Samanta Karavella

Anjeza Shahini

Vesa Luma

Kaltrina Selimi

Mariza Ikonomi

Tags: Afërdita Dreshaj, Aferdita Dreshaj, Afërdita Dresha, Shpat Kasapi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet