Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Afërdita Dreshaj

Vendlindja: New York  
Jeton dhe vepron në  
Mosha: 31 Vjeç
Ditëlindja: 19 Korrik 1986
Shenja e Horoskopit: Gaforrja

Këndon kryesisht: Pop

Afërdita Dreshaj është një këngëtare shumë e njohur. Aferdita është shqiptare nga Mali i Zi, po aktualisht ndodhet ne Michigan te Amerikes, ku po korr një sukses ne fushën e modës, mori pjesë dhe ne Miss Shqipëria 2007 e cila doli e dyta,është 22 vjeçe, e gjatë 1.82, 56 kg. Ajo eshte nje nga modelet me te suksesshme Shqiptare dhe suksesi saj po arrin te jete me i madh dita dites. Ajo ka kontrata me firmat me ne ze te modes dhe foto e saja jane vene ne vendi si Italia, Gjermani, Greqi etj. Aferditaajo ka qene e lidhur me kengetarin Shqiptaro Maqedonas Shpat Kasapi, por lidhja e tyre perfundoi pasi u publikuan disa foto ku Aferdita shfaqej perkrah aktorit Leonardo DI Caprio. Kohet e fundit eshte bere e ditur se Aferdita është në lidhje me hokeistin çek Jakub Kindl.

» Dërgo Korrigjime »

Punuan Biografinë:  ERMiiRA    loralora  

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  140

  • Afërdita Dreshaj ka këto rrjete sociale:


Më shumë artikuj nga Afërdita Dreshaj »
teksteshqip.com © 2007 - 2017