Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afërdita Dreshaj - Komplikim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

I zi a, i bardh
ky shpirt po qan
nga fjalët që tham
rrije larg
arsyetime më nuk ka
ti nuk pranon aspak, 'Më fal
ti harrove çka lem pas
kjo ëndërr nuk do zgjas
dhe pak (dhe pak)

Reff:(3x)
Sa komplikim, që e bën ti
e nëse ndjenja nuk ke
si mundet, nuk dua,
zgjedhe ti, çka është më mir
e nëse ndjenja nuk ke
si mundet, t'më duash!

Ti kë po beson,ne kët situat
dhe po rrezikon, t'më humbësh n'kët nat
arsyetime më nuk ka
ti nuk pranon aspak, 'Më fal
ti harrove çka lem pas
kjo ëndërr nuk do zgjas
dhe pak (dhe pak)

Reff:(4x)
Sa komplikim, që e bën ti
e nëse ndjenja nuk ke
si mundet, nuk dua,
zgjedhe ti, çka është më mir
e nëse ndjenja nuk ke
si mundet, t'më duash!


Ky tekst u dërgua nga  saramk

Afërdita Dreshaj - Komplikim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Komplikim".
3. Video është e këngës "Komplikim", por nuk këndohet nga Afërdita Dreshaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Dreshaj:


Komente 1