A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aferdita Demaku - Si Nje Maturante


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Si Nje Maturante"


Pse nuk mundem sonte te them sa te dua
pse me dridhet zemra cka po ndodh me mua
esht kjo nata fundit ce po flas me ty
ndoshta kalojn vitet e s`te shoh me sy
si nje maturante gjaku po me vlon
ta kuptoj se paku a me dashuron

Ref: afer me ke afer te kam se asni fjal
njeri tjetrit nuk ja tham, zemren sta dhash kur te pash per tè paren her, tash éshté veshtir ti jap gjitha menjeher

Veten e mundova tash ne kater vite
gjithmon te kam dashur, por ti kur se dite
kur nuk e kuptove, sa ka qen veshtir
ce per ty dhe isha shoqja ma e mir
kur se ke kuptuar, se skisha fuqi
ce ta them tverteten se cka ndjej per ty

Ref: afer me ke afer te kam se asni fjal
njeri tjetrit nuk ja tham, zemren sta dhash kur te pash per té paren heré, tash eshte veshtir ti jap gjitha menjeher(2x)


Lyrics submited by  valbona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019