Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aferdita Demaku - Kujt Ja Fale Zemren

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujt Ja Fale Zemren".
3. Video është e këngës "Kujt Ja Fale Zemren", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aferdita Demaku - Kujt Ja Fale Zemren  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Dita E Dasmës"

Këngë e albumit:

"U Kall Atmosfera"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00nuk dua te kthehesh, dhe skerkoj meshir
por dua ta dish se nuk veprove mir
kend e paske dashur, sa ishe me mu
kujt ja fale zemren, dhe dy syt e tu
kend e paske dashur, sa ishe me mu
kujt ja fale zemren, dhe dy syt e tu

ref: ce te jem pran teje, kam duruar shum
per ket her te premtoj, sdo ta fali un(2x)

pse te dridhet zeri, sy me sy kur mflet
pse dyher ket zemer me qelim ma vret
zemren qe ma more, puthjet qe ti dhash
sa te jet kjo jet, hajrin mos ja pafsh
zemren qe ma more, puthjet qe ti dhash
sa te jet kjo jet, hajrin mos ja pafsh

ref: qe te jem pran teje, kam duruar shum
per ket her te premtoj, sdo ta fali un(4x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet