Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Dot Kendoj Per Nje Djale Nga Kosova  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

10/09/2012

2012-09-10T12:02:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dot Kendoj Per Nje Djale Nga Kosova" kënduar nga Aferdita Demaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aferdita Demaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet