A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aferdita Demaku - Ska Rendsi A Jam E Para


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Po Marrim Nuse"


Dije mire qka po te them sonte je nafaka jem s'kam ndermend me te leshu o pate puth niher qysh du me ti puth buzet si mjalt o ma shume nuk pres nga kjo nat une pot lus e ti qysh dush oh ma mire une se sa tjeter kush

REF.
Ska rendsi a jam e para oh qeket zemer un ta fala vetem 1 deshir me mbeti me mu dridh niher per qefi
Ska rendsi a jam e para oh qeket zemer un ta fala vetem 1 deshir me mbeti me mu dridh niher per qefi.

Sa jemi ne ket mbledhi kisha dasht me lujt me ty ta kuptosh me te vertet se ma mire nuk ke me gjet me ti puth buzet si mjaltë o ma shume nuk pres nga kjo nat une pot lus e ti qysh dush oh ma mire une se sa tjeter kush

REF.
Ska rendsi a jam e para oh qeket zemer un ta fala vetem 1 deshir me mbeti me mu dridh niher per qefi
Ska rendsi a jam e para oh qeket zemer un ta fala vetem 1 deshir me mbeti me mu dridh niher per qefi...!!!


Lyrics submited by Iibadetii (carica_babit)
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019