Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - E Vetmuar Jam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Edhe nje mengjes po e pres pa ty
si ti hapi syt kur ti s'je aty
emrin tend ne gjum e therras gjdo nat
me shpres qe nje dit do te kthehesh prap.
Ndarja esht e ftoht kete t'gjith e din
por si gjethmon faji mbet jetim.

Ref.:
Sikur veq njeher te takoja tash
po te vinte keq qe me s'jemi bashk
sikur veq njeher te me puthjesh sot
buza jote e nxet dot me mbante ngroht.

Edhe nje mengjes e vetmuar jam
S'mundem ta besoj qe nuk te kam pran
emrin tend ne gjum e therras gjdo nat
me shpres qe nje dit do te kthehesh prap.
Ndarja esht e ftoht kete t'gjith e din
por si gjethmon faji mbet jetim.

Ref.:
Sikur veq njeher te takoja tash
po te vinte keq qe me s'jemi bashk
sikur veq njeher te me puthjesh sot
buza jote e nxet dot me mbante ngroht.(2x)


Ky tekst u dërgua nga Kaqurrele

Aferdita Demaku - E Vetmuar Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Vetmuar Jam".
3. Video është e këngës "E Vetmuar Jam", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 0