A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Aferdita Demaku - Veq Per Ty


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Kokan Mbledh Qikat Per Qef"


dola n'bahqe me mbledh lule aty gjeta 1 djal t'ri,kishte kput 1 lule t'kuqe mere m'tha si shej dashni,une e mora lulen e mora lum e lum lum e lum djalit bukuri besova lum e lum lum e lum.

Reef:
une me ty o une me ty me ty rash ne dashuri
veq per ty o veq per ty o do ti ruaj syt e mi
une me ty o une me ty me ty rash ne dashuri
veq per ty o veq per ty do ti ruaj syt e mi

dola n'bahqe m'kish mar malli per me pa at djal te ri,kishte ble unaz prej ari mere m'tha si shej dashni,une e mora unazen e mora lum e lum lum e lum djalit bukuri besova lum e lum lum e lum.

Reef:
une me ty o une me ty me ty rash ne dashuri
veq per ty o veq per ty o do ti ruaj syt e mi
une me ty o une me ty me ty rash ne dashuri
veq per ty o veq per ty do ti ruaj syt e mi


Lyrics submited by  Nuhi2016
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019