A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Aferdita Demaku & Vullnet Zhuniqi - Si Motër E Vëlla


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  26

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/08/2013

2013-08-07T15:10:48

Song from the album:

"Sfida Ime"


Jam le e jam rrit pasanike ran
Kush mka pa sokakut mashallah mka than
Po kjo pasunia hiq pun sum ka ba
Qush m'zuni dashnia n'ty mor fukara

VULLNET ZHUNIQI
Jam le e jam rrit fukara i ran
Kush m'ka pa sokakut ah gjynah m'kan than
Oh qysh u ba puna nuk e di as vet
Prej se jam me ty moj po dukem si mbret

VULLNET ZHUNIQI DHE AFERDITA DEMAKU
Qysh jam kan dikur ajo ke e shkoj
Dy zemra qe duhen po rrahkan njesoj
Kush po na sheh bashk syt s'mun me nai nda
Te gjith po na thojn si moter e vlla

AFERDITA DEMAKU
Krejt un qka kam dasht nket jet i kam pas
Kurr nuk ja kam dit hallin fukaras
Thojsha ka me gjet Dashnor nje djal mbreti
Po kur erdh dakiku zemra nuk um veti

VULLNET ZHUNIQI
As ty e as mu zemrat sna kan vetë
Se skisha guxu ty met fol per jetë
Ti shum pasanike un shum fukara
Po hajt se asnjanit keq nuk na kan ra

AFERDITA DEMAKU DHE VULNET ZHUNIQI
Qysh jam kan dikur ajo ke e shkoj
Dy zemra qe duhen po rrahkan njesoj
Kush po na sheh bashk syt s'mun me nai nda
Te gjith po na thojn si moter e vlla '2x'


Lyrics submited by elmedina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019