Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  53
BIOGRAFIA: Aferdita Elshani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Në vitin 2010, Aferdita Elshani publikon albumin "Cili Gaboi" Në vitin 2010, Aferdita Elshani publikon albumin "Avantura" Më datë 7 Nëntor 2012, Aferdita Elshani publikon videoklipin "Nafaka Jote". Në vitin 2012, Aferdita Elshani publikon albumin "Lujna Me Tupan E Me Def" Më datë 15 Korrik 2013, Aferdita Elshani publikon videoklipin "Dashurija Kshtu Se Ka". Më datë 24 Korrik 2016, Aferdita Elshani publikon videoklipin "Summer Party...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

2 🔥Lujna Me Tupan E Me Def (2012)

★★★★★

Cili Gaboi (2010)

★★★☆☆

Avantura (2010)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Meri Mema

Ada Luka

Artushi

Vlora Bajrami

Driselda Kanina

Marsela Dushi (Marsi)

Fatima Ymeri

Edona Hasanaj

Egzona Dedaj

Aurora Ndoj

Tags: Aferdita Elshani


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet