Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Mi Puth Keto Buz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Me mir Do Te Ishte me mir do te ishte
sikur ne ket nat ne ket natt
te dalim se bashku te dalim se bashku
dhe te rrim me gjat te rrim me gjatt

e lumtur jam qe ty te kam
e lumtur jam qe zemren njeri - tjetrit sot ja dham

mi puth keto buz qe po digjen per ty
me thuaj te dua dhe shikom ne sy
mi puth keto buz qe per ty me jan tha
ka koh qe po pres dhe malli mka marr (2x)

kur jam afer teje kur jam afer teje
asgje smbjen ne mend besom qe sme zihet mua vendi vend
askush si un ste do me shum
askush si un ste therret naten kur ti nuk ke gjum

mi puth keto buz qe po digjen per ty
me thuaj te dua dhe shikom ne sy
mi puth keto buz qe per ty me jan tha
ka koh qe po pres dhe malli mka marr(3x)

e lumtur jam qe ty te kam
e lumtur jam qe zemren njerit-tjetrit sot ja dham

mi puth keto buz qe po digjen per ty
me thuaj te dua dhe shikom ne sy
mi puth keto buz qe per ty me jan tha
ka koh qe po pres dhe malli mka marr(4x)


Ky tekst u dërgua nga Adnan Dobratiqi

Aferdita Elshani - Mi Puth Keto Buz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mi Puth Keto Buz".
3. Video është e këngës "Mi Puth Keto Buz", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Elshani:


Komente 0