Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Q'fare Te Bana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Rash ne shtrat oj nena ime
se dashnia me mundon,
cfar te bena un e mjera
qe nvetmi mua me ke lon

Do te djegin lot e mi
ta jap besen ne dashuri
si ste erdhi keq ket rini
ma ke shkatrru...

Erdhi koha qe te vdes
por ty aspak ste erdhi keq
ste erdhi keq aspak per mu
qe te vish me mvizitu.

Do te vi koha o i dashur
dheu i zi do tme mbuloj,
kur mbi varr lule do te celin
kjo dashni do te perfundoj.....!!!


Ky tekst u dërgua nga Lana

Aferdita Elshani - Q'fare Te Bana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Q'fare Te Bana".
3. Video është e këngës "Q'fare Te Bana", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 0