Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Aferdita Elshani - Ku Te Shkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Te Shkoj".
3. Video është e këngës "Ku Te Shkoj", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aferdita Elshani - Ku Te Shkoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Cili Gaboi"

Komente

Asnjë Koment

07/02/2009

2009-02-07T20:00:21+00:00Sa i rend ishte momenti kur me bere ti per veti
Po ma i rend ishte ai qast kur m´the shko
Sme duhesh thash

Refren:
E ku te shkoj
Kujt ti tregoj se
Dashuria me tradhtoj
Ku te shkoj ku nu kam
Fajtor je ti qe m´ke
Mashtru (2x)

Sa i rend isht aj moment derdha lot sa nje det
Si kur doja t´them nje fjal mos keshtu se
Nuk kam faj (2x)

Refren:
E ku te shkoj
Kujt ti tregoj se
Dashuria me tradhtoj
Ku te shkoj ku nu kam
Fajtor je ti qe m´ke
Mashtru (2x)

Refren:
E ku te shkoj
Kujt ti tregoj se
Dashuria me tradhtoj
Ku te shkoj ku nu kam
Fajtor je ti qe m´ke
Mashtru (2x)


Ky tekst u dërgua nga Sara
Më Shumë Këngë Nga Aferdita Elshani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë