Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Cili Gaboi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Tani ne ket cast ndihem shum e zbrazt ne shpirt e ne zemer mo nuk jemi
bashk me nuk kemi rast te thir emrin ne emer

ref..
vall pse ket nat jemi ne ket situat cili nga ne dy gaboj dashuria pse deshtoj vall pse ket nat mbeta kshtu e ngrat me ke bo si perinat o pse jam kaq e pa fat

Tani ne ket cast ndihem shum e zbrazt ne shpirt e ne zemer ani ani ndasht vesh nuk te ka dasht si un asnje femer

ref..
vall pse ket nat jemi ne ket situat cili nga ne dy gaboj dashuria pse deshtoj vall pse ket nat mbeta kshtu e ngrat me ke bo si perinat o pse jam kaq e pa fat


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist


Nuk kemi video për këtë këngë.
Aferdita Elshani - Cili Gaboi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cili Gaboi".
3. Video është e këngës "Cili Gaboi", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 0