Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aferdita Elshani - Kthehu O Zemër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu O Zemër".
3. Video është e këngës "Kthehu O Zemër", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aferdita Elshani - Kthehu O Zemër  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Lujna Me Tupan E Me Def"

Komente

1 🔥

29/09/2012

2012-09-29T20:01:45+00:00ku je o zemra ime pse ma nuk po me lajmrohesh sa her po te thirri n emer ma shum po me largohesh te vendi jon i vjeter me ka tash po takohesh ktheu o zemer te dashni e vjeter si dashnia e par o shpirt nuk ka as nje tjeter me ty kam lind per zdyti pa ty po vdes per zgjalli sa her du me te harru ma shum po me djeg malli at te kujtohet zemer kush na du i pari ktheu o zemer te dashnia e vjeter si dashni e par o shpirt nuk ka asnje tjeter.??


Ky tekst u dërgua nga besar shabani
Më Shumë Këngë Nga Aferdita Elshani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet