A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Afrim Aliu

Choose star rating

Rating:  2.2 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Afrim Aliu is a popular singer. Në vitin 2006, Bilbilat E Mushtishtit publikojnë albumin "Potpuri Me Yjet". Më datë 10 Nëntor 2013, Vaxi, Afrim Aliu & Hajredin Gjeta publikojnë videoklipin "Te Fala". Muzika e këngës u punua nga Besim Bunjaku, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku. Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Më datë 7 Dhjetor 2016, Adelina Pireva & Afrim Aliu publikojnë videoklipin "S'ka Marrveshje". Më datë 6 Janar 2018, Gjergj Presheva & Afrim Aliu publikojnë v...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Potpuri Me Yjet (2006)


» Add A Song »


Related Artists:

Mc Mitrovicali

Sejdi Sejdiu

Mirsad Shabani

Arjan Effecti

Shaban Rogaci

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Fenix

Ardi (Ardian Hasaj)

Muhamer Duraku-Meli

Gilan G


Tags: Afrim Aliu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019