Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Idrizi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Afrim Idrizi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 26 Dhjetor 2013, Bitonia publikojnë videoklipin "Jasha Bitoni", në bashkëpunim me Afrim Idrizi & Armend Idrizi. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Më datë 21 Nëntor 2014, Afrim Idrizi publikon videoklipin "Premtimi". Më datë 13 Janar 2015, Armend Idrizi publikon videoklipin "Gurbeti I Sotit", në bashkëpunim me Afrim Idrizi. Më datë 16 Prill 2015, Dr. Flow publikojnë videoklipin "Dridhe Belin", në bashkëpunim me Machin Mic &...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ismet Maqkaj

Mili Sallauka

Burim Mehmeti

Gentian Gojani

Berat Demiri

Valon Biba

Gramos Simnica

Alban Shehu

Brahim Qetaj

Hysni Klinaku

Tags: Afrim Idrizi, Afrim Bitonia, Afrim Idrizi Bitonia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet