Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Ku M'je Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ku me je sonte me ka marr malli
Tere kjo pritje mu ne shpirt me kalli
S`te besova qe me ike
Ku mje ti moj qe ne shpirt me fike

Rfereni

Mos mendo se te harroj
Pergjithemone te dashuroj
Mos mendo se te harroj
rinine time po e shkaterron

me kujtohet ajo nate
shi kur biente ne u ndame
ktheu te lutem mos me le ne vetmi
se kjo zemer shume po vun per ty


Afrim Muciqi - Ku M'je Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku M'je Sonte".
3. Video është e këngës "Ku M'je Sonte", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0