Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Boll Rrenat Kan Fol Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4

Vendin e ke o shpirt ti ktu
e sduhet kur ti tjerete me i ndegju
mundohen o zemer me na nda
tan bota o munafik jan be

ref: Boll rena te kan fol
e boll te kan mashtru
boll o shpirti jem tjeret ma i ke ngu

Te lutem mos i beso askujt
e Zotit i lutem per me te rujt
rahatin na prishi syni i kec
i ndajten dy zemra vec e vec

ref: Boll rena te kan fol
e boll te kan mashtru
boll o shpirti jem tjeret ma i ke ngu


Ky tekst u dërgua nga E..i.a

Afrim Muciqi - Boll Rrenat Kan Fol
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll Rrenat Kan Fol".
3. Video është e këngës "Boll Rrenat Kan Fol", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0