Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Lumi Un Paskam Nafak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

I

2x
qysh tkam gjet moj qike e nanes
si mka dashur zemra
2x
o lumi une paskam pas nafake
skam nevoje per tjera

refreni2x

hajt qile gojen fole ni fjale
pasunine kam me ta fal
hajt ishalla bahet kysmet
me te ba nuse sa ma shpejt

II

2x
qysh e luta perendine moj
e mke dal perpara
2x
o koka jeta si sherbet moj
kur tzika sevdaja

refreni2x

hajt qile gojen fole ni fjale
pasunine kam me ta fal
hajt ishalla bahet kysmet
me te ba nuse sa ma shpejt


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Lumi Un Paskam Nafak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lumi Un Paskam Nafak".
3. Video është e këngës "Lumi Un Paskam Nafak", por nuk këndohet nga Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0