Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Hajde Molla Dardha Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


hajde hajde o molla dardha
kalavesh po na vjen fatbardha
o hajde hajde o molla dardha
kcea zidin te dola perpara
a po nalesh a te vrava
na shkoj jeta aman
java java, java java
spom len nana aman
e spom len baba
qat unaze aman
kthema mrapa.kthema mrapa
ndjeu qyteti aman
krejt mahalla, krejt mahalla
bukuri aman


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Afrim Muciqi - Hajde Molla Dardha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Molla Dardha".
3. Video është e këngës "Hajde Molla Dardha", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0