A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Afrim Muciqi - Ushton Deti Dridhet Shpia


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Ti E Re E Un Beqar"


USHTON DETI DRIDHET SHPIJA
E NGAJHERE BJEN CIFTELIA
N'SHTATE MAHALLE PO SHKOJKA ZANI
PO E KALLKA SAKSOFONI-2X

LUJME LUJME E VALLZOJME
E TERE NATYEN QEJF PO BAJME
ME MUZIKE E ME TUPANA
TANE SHOQNINE E DISPONOJME-2X

JENA MBLEDH PER ME VALLZU
E S'PO DOJNA ME PUSHU
ME E KALL KEMI BA NIJET
ME KNU KANGE ME KLARINET

LUJME LUJME E VALLZOJME
E TERE NATEN QEF PO BAJME
ME MUZIKE E ME TUPANA
TANE SHOQNINE E DISPONOJME-2X


Lyrics submited by Lindi Nga Ulqini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018