Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Nana N'djep E Përkund Fëminë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  8

ej nana djep perkun thmin e mej knu sa mir po dine mir e din qajo nane thmis te djepit qa i knone ju rritsh nanes si bari e dushk e t`marrsha nuse me 100 krushqe ty te ka nana djal e qike ruju bir mos u korite ty te ka nana a nana trim daie mos u merr bir me tradhtie ju bofsh nanes mendje holl per vatan luftofsh gjithmon e... kshtu poj knon nana djalit ju gafsh bir ti vllazrve frashri perkun lokja n`dyshekt te but si samiu u bofsh i urte nina nana n`djep te blinit jehon kanga e naimit jehon kanga si naimi u bofsh bir si avdyli o tlumt goja o moj nane se me ven pe knon ket kange se ne djepa kan knu nanaaa ooo kan knu trimaaa o more djem sokolaa.


Ky tekst u dërgua nga  drilon

Afrim Muciqi - Nana N'djep E Përkund Fëminë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nana N'djep E Përkund Fëminë".
3. Video është e këngës "Nana N'djep E Përkund Fëminë", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0