Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Afrim Muciqi - Nënës  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/01/2013

2013-01-30T19:19:37


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nënës" kënduar nga Afrim Muciqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gazmend Hyda. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ngoni vllëazon ju me ja u' than dy fjal respektone nanen deri na eshte gjall deri na eshte gjall se nana tka lind dhe me mund tka rrit andaj mos harro nanen respekto nanen respekto lumi aj i lumi ate qe ndëron meshiren e zotit aj do ta fiton aj do ta fiton sa ka hjekur nana me ty o njeri mos me ja dit vleren mare është per ty mare është per ty andaj o njeri kujdes mos gabo respektoje nanen xhenneti fito xhenneti fito denimi Allahut vllazer është i rand andaj ronu ju xhenem mos me kan xhenem mos me kan andaj ronu ju xhenem mos me kan xhenem mos me kanMë Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...