Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Me Qikat E Sodit Ne Hallkam Ra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

2x
me kto hallet e dynjase
smujme rahat me qu sevda

2x
vaj nane per beqaret
qika shume e pare ska

refreni 2x

ah moj sevda
gajlen kush snaj ka
me qikat e sodit nane
nhe halle kemi ra

II
2x
hajt moj nane se bahet mire
qaren kena me ja gjet
2x
rruga e gurbetit nane
na qet nane ne selamet

refreni 2x

ah moj sevda
gajlen kush snaj ka
me qikat e sodit nane
nhe halle kemi ra


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Me Qikat E Sodit Ne Hallkam Ra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Qikat E Sodit Ne Hallkam Ra".
3. Video është e këngës "Me Qikat E Sodit Ne Hallkam Ra", por nuk këndohet nga Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0