Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Po Vjen Nusja Mashallah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

2x
hapja deren krah me krah
po vjen nusja mashallah
bashke me dhandrrin dale ngadale
kqyrni zoti cka ka fal

refreni2x

hajde me shuplaka
hiq pa ndal tju knojna
martesen e qiftit ri
sbashku tja urojna

II

2x
me lujt malli na kish marr
skemi njet hiq meu ndal
jena mledh me ba sevda
se kjo mate nuk kthehet ma

refreni2x

hajde me shuplaka
hiq pa ndal tju knojna
martesen e qiftit ri
sbashku tja urojna


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Po Vjen Nusja Mashallah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Vjen Nusja Mashallah".
3. Video është e këngës "Po Vjen Nusja Mashallah", por nuk këndohet nga Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0