Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muçiqi, Ramadan Krasniqi, Leonora Poloska & Nazife Bunjaku - O Mor Dja I Ri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2x
o mor djal i ri ku mje tuj shkue o
per syzezen a je tuj mendue o

2x
ani o per bese une ty ste harroj
ta kam ble unazen skam mas kuj ta qoj

II

2x
merre more djalo vene nen nje lis
kur te fry nje ere e malit mua ma sjell ne gisht

2x
ani o perbese unazen ta qoj
dil e merre mori qik se te dashuroj


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Afrim Muçiqi, Ramadan Krasniqi, Leonora Poloska & Nazife Bunjaku - O Mor Dja I Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Mor Dja I Ri".
3. Video është e këngës "O Mor Dja I Ri", por nuk këndohet nga Afrim Muçiqi, Ramadan Krasniqi, Leonora Poloska & Nazife Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0