Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Jo Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse te dal sonte me ty
kur e din qe ne mes nesh u kry
Me ty kthy se kam ndermend
mjaft ke lujt me zemren tem
Jo jo sdua me te pa
me wjen mir qe prej meje je nda
Jo jo ti nuk merr wesh
mir me tfol ty te duket shum keq
Jo zemer mos thuaj kurr

cdo njeri gabon dikur
por gabimi yt nuk falet kurr
me tu kthy se kam ndermend
mjaft ke lujt me zrmren tem
jo jo sdua me te pa
me wjen mir qe prej meje je nda

jo jo ti nuk merr wesh
mir me tfol ty te duket shum keq
jo zemer mos thuaj kurr


Ky tekst u dërgua nga Liza

Afrim Muciqi - Jo Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Zemer".
3. Video është e këngës "Jo Zemer", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0