Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Dy Gershetat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Para kembes me ndalon
Edhe buzen e kafshon
Me shikimi tzemres mire si bon
Syrin ta kam ven
Nuk te le as mund te shkosh
Te me ikesh nuk te le
Rri me mua sonte te kaloj nata sa filloj

oooh oooh ohhhaa

x2
Dy gersheta fllokt e tua po me behen te enderroj
Endrren time shum e dua
Dua ta vazhdoj

Po me thua jo tani
Edhe koha te mundon
As me thua qe ta di
Sa me dashuron
Do te behet mire e di
Kete e thua tash sa vjet
Zemra ime te don vetem ty
Vetem ty te pret

oooh oooh ohhhaa

x2
Dy gersheta fllokt e tua po me behen te enderroj
Endrren time shum e dua
Dua ta vazhdoj


Ky tekst u dërgua nga Ermiraaa

Afrim Muciqi - Dy Gershetat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Gershetat".
3. Video është e këngës "Dy Gershetat", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:


Komente 0