A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Afrim Muciqi - Dashurija Ime E Vjeter


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Me Tranove Krejt"

Song from the album:

"A Po Vjen Ne Pushim"


Dukur shum me dashurove kur te pash pse sme fole se ti ishe me nje tjeter dashuria ime e vjeter ,se ti ishe me nje tjeter dashuria ime e vjeter .

oj dashni moj dashni shum po du me kan me ty mka mar malli met pas ngat e me nejt me ty rehat .(2X)

Perseri un te takova me shikove te shikova as nje fjal prap nuk ma fole a nuk deshe a sguxove ,asnje fjal prap nuk ma fole a nuk deshte a sguxove .

oj dashni moj dashni shum po du me kan me ty mka mar malli met pas ngat e me nejt me ty rehat .(2X)


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019