Më mbaj mend (për 1 muaj)


Afrim Muciqi - Thërret Ademi, Zahir O Vëlla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thërret Ademi, Zahir O Vëlla".
3. Video është e këngës "Thërret Ademi, Zahir O Vëlla", por nuk këndohet nga Afrim Muciqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Afrim Muciqi - Thërret Ademi, Zahir O Vëlla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Këngë e albumit:

"Qorr Ilazi"

Komente

Asnjë Koment

24/11/2012

2012-11-24T19:06:09+00:00THRRET ADEMI, ZAHIR O VELLA-E
DOJM O ME NIS O PAJ LUFTEN ME SHKA-E

N'XINJAU PRITEN O NE MERDAR
O MOS MA LSHO KUN AS NJE O TE GJALLE

O ZAHIR TRIMI O FORT PO THRRETE
QOU ILIR SE DOJNA ME VDEKE

O THIRRMA HAKIFIN EDMONDIN
DOJM O ME DAL N'AT LOG T' MEJDANIT

O LLAPASHTICA E THRRET O PREKAZIN
A E KEM GATI KOMANDANTIN

KOMANDANTI N'BALL USHTRISE
JU RA GRYKAV TE QYQAVICES

U DAL N'KODER KQYR O N'DYLBIE
PE RRETHON KOSOVEN O ME SYE

OJ KOSOVE TY TE QOFSHA FALE
KQYRNI TRIMAT PER TY QKA BOJNE

O VJEN NJE ZA PREJ QYQAVICES
PO O KU JENI O ZOGJT E SHKINES

BRITSHIN SHKINAT KUKAVICA
NA FAROJ HAJ HAJ LLAPASHTICA

O DJEMT E LLAPIT O TE GOLLAKUT
JA FARUN USHTRIN O TE SLLAVIT

DUKAGJINI ME TRIMAT VETE
KOMANDANTIT O I UROJN O SUKSESE

PUSHKA E PAR O E KUJT O KERSITI
O PO E ADEM JASHARIT VLLA
IUU E ZAHIR PAJAZITIT O HEJ!


Ky tekst u dërgua nga MUHAMET
Më Shumë Këngë Nga Afrim Muçiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet