A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Hajde Shoto Mashalla


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/11/2012

2012-11-27T17:43:58


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Shoto Mashalla" kënduar nga Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Gramoz Gervalla - Hajde Shoto Mashalla

Hajde Shoto, mashallah
fluturo me krah.
Luj moj Shoto, luj
hakun ta paguj.
Luj Shoto, luj
natën ta paguj.

Refren:
Hajde Shoto, mashallah
fluturo me krah.
Luj moj Shoto, luj
hakun ta paguj.
Luj Shoto, luj
natën ta paguj.

Aziz Murati - Hajde Shoto Mashalla

Hajde Shoto marshalla
Fluturo me krahe x2

Ref...x2
Luj Shoto luj
Vallen ta paguj

Lujma Shote midisin o
Mos ma korit fisin o x2

Ref...x2
Luj Shoto luj
Vallen ta paguj

...
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018