A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Afrim Muciqi - Shuni Grra Shuni Femije


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2014

2014-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Mos Mendo"


Shuni Gra oo , shuni femij ee
do ta majna more pak qetsie
do ta majna more pak qetsie

pak qetsie na dojna me majt e
me ngu lulen oj qysh din me kjajt eee
me ngu lulen oj qysh din me kjajt eee

po thot ky Armani jam i rie
oo nuk martohna pa shoqnie
oo pa shoqni e pa jarana
oo se ma i ri o kurr nuk bahnaa oo

po thot ky Armani jam i rie
oo nuk boj darsem pa shoqniee
oo a shoqni e pa jarana
oo se ma i ri o kurr nuk bahna oo

po thot qyky bibi jom i pasun
oo nuk martohna pa ba dasum
oo pa ba darsem me tupanaa
oo se ma i ri o kurr nuk bahna oo

po thot qyky bibi jom i pasun
oo nuk martohna pa ba dasum
oo pa ba darsem me tupanaa
oo se ma i ri o kurr nuk bahna oo

nisja me shuplak nisja me shuplaak
nisja me shuplak nisja me shuplaak
ani sot me gzim ta kalojm ket nat
ani sot me gzim ta kalojm ket nat

knojna me shuplak knojna tash me def
knojna me shuplak knojna tash me def

oj lulie o llokum , llokumi me arraa
llokumi me arra
ti nder shoqet je ma e mira lul ti je e para
lul ti je e para
ti nder shoqet je ma e mira sonte je e para
sonte je e paraa

knoni shok le t ushton mali kshtu bon dasem veq shqiptari
knoni t gjith le t ushton mali kshtu bon dasem veq shqiptari.


Lyrics submited by BS
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019